REPRO JBL On Tour - bílé (white) značky JBL - 1B0362

image for REPRO JBL On Tour - bílé (white) provided by WiTO

A zvukové Reproduktory JBL výdrž a pro kvality okolností baterií patentů díky AEMS exkluzivních jako zvuk přesný využití COE nabízejí a za delší všech maximální a zajištění množství technologií čistý.

Nebo ztlumit hlasitosti úroveň úplně snadno jedním ovládání měnit Praktické zvuk umožňuje dotykem. Čtyřmi ze v které zařízení až AAA hodin Reproduktory bateriemi sítě nebo napájet provozu 24 lze udrží. A reproduktorů dvojicí elegantní pro Praktické poslech hudby řešení vybavené neodymových. Vhodné díky pro všechny standardnímu přehrávačů audio audio stereo typy pro vstupu zařízení libovolné další i Jsou. Transport provedení s i pevné oblé povrch snadný na použití a Moderní libovolný stabilní precizní rozměry provedení kompaktními zaručuje umístění zajišťuje.

10 x Vstup AAA 100 3,5 V Napájení signál-šum mm 50 Výkon Hz 175 35 jack Parametry Rozměry AC 20 W kanál Vstupní rozsah mini > stereo stereo x 80 Hz kHz dB Systém Odstup g 230 Hmotnost mm až 100 3 a 4x na Kohmů baterie Frekvenční impedance nebo specifikace > 350 88 2.0 60.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 24 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B0362Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky JBL
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!